Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
10.5. 11:00
AR174
H.Brod - J.Hradec
34 : 16
1.5. 11:00
AR164
Kobylisy - H.Brod
25 : 29
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
21.2. 14:00
AR116
Č.Budějovice - Most B
36 : 23
15.11. 16:15
AR053
S.Vršovice - H.Brod
20 : 23
25.10. 15:00
AR032
Č.Budějovice - Otrokovice
21 : 33
20.9. 18:00
AR005
J.Hradec - Poruba B
31 : 13
2.liga ženy Č
1.5. 13:00
AS116
Kobylisy B - Strakonice
20 : 22
6.12. 17:30
AS064
Milevsko - Astra
16 : 23
1.liga starší dorostenky
29.3. 13:00
AU029
Slavia - HK Veselí n.M.
23 : 24
14.2. 17:00
AU010
Písek - HK Veselí n.M.
21 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.A
15.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - HC Plzeň
20 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.B
2.11. 13:00
AUB017
H.Brod - Házená J.Hradec
32 : 28
18.10. 17:15
AUB012
Házená J.Hradec - Kobylisy
28 : 27
28.9. 15:00
AUB006
Písek - Házená J.Hradec
28 : 21
14.9. 17:30
AUB002
Házená J.Hradec - H.Brod
24 : 30
2.liga starší dorostenky M
10.5. 13:00
AUF047
H.Brod - HC Ostrava
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
29.3. 11:00
AV029
Slavia - Kobylisy
33 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 14:30
AVA023
S.Vršovice - HC Plzeň
35 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.B
30.11. 13:00
AVB028
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
26.10. 13:00
AVB015
DHK Slavoj Žirovnice - Písek
16 : 27
18.10. 15:15
AVB012
J.Hradec - Kobylisy
27 : 27
28.9. 13:00
AVB006
Písek - J.Hradec
27 : 22
27.9. 11:00
AVB004
Loko Č.Budějovice - Slavia
16 : 27
14.9. 15:30
AVB002
J.Hradec - DHK Slavoj Žirovnice
15 : 20
Liga mladší dorostenky M sk.C
2.11. 15:00
AVC017
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
2.liga mladší dorostenky Č
21.3. 13:00
AVE028
Loko Č.Budějovice - DHK Slavoj Žirovnice
19 : 20
6.3. 18:00
AVE021
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
28 : 24
21.2. 12:00
AVE014
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
30 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.