Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF122
Ostrava - Zubří B
21 : 25
19.4. 17:00
AF119
Zubří B - Polanka
40 : 35
12.4. 15:30
AF114
Hlučín - V. Bystřice
26 : 35
28.3. 16:00
AF105
Rožnov p.R. - MHK Karviná
32 : 18
7.3. 18:30
AF090
Vsetín - Rožnov p.R.
30 : 25
1.3. 17:00
AF080
Zubří B - Vsetín
33 : 26
22.2. 17:30
AF075
Hlučín - Polanka
23 : 36
23.11. 17:00
AF051
L.Zubří - Vsetín
33 : 37
16.11. 17:00
AF045
Zubří B - Šumperk
33 : 25
15.11. 17:00
AF044
SKP F-M B - Polanka
35 : 32
26.10. 10:30
AF031
Hranice B - Polanka
21 : 24
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
11.10. 16:00
AF024
Rožnov p.R. - Vsetín
25 : 29
4.10. 16:00
AF017
MHK Karviná - Polanka
22 : 27
21.9. 18:00
AF006
MHK Karviná - L.Zubří
29 : 21
20.9. 18:00
AF003
Vsetín - Ostrava
21 : 30
1.liga starší dorostenci
26.4. 15:00
AG122
Ostrava - Zubří
27 : 46
19.4. 15:00
AG119
Zubří - Talent Plzeň
39 : 29
1.3. 15:00
AG080
Zubří - HK Lovosice
29 : 27
16.11. 15:00
AG045
Zubří - Dukla
28 : 20
15.11. 15:00
AG044
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
20 : 31
25.10. 12:00
AG032
Ostrava - Dukla
22 : 26
19.10. 15:00
AG029
Kopřivnice - Ostrava
25 : 28
2.liga starší dorostenci M
28.3. 14:00
AI105
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
32 : 24
7.3. 16:30
AI090
Vsetín - Rožnov p.R.
29 : 37
28.2. 15:00
AI079
Litovel - Rožnov p.R.
35 : 22
11.10. 14:00
AI024
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 23
20.9. 16:00
AI003
Vsetín - Zlín
22 : 40
1.liga mladší dorostenci
19.4. 13:00
AJ119
Zubří - Talent Plzeň
36 : 25
1.3. 13:00
AJ080
Zubří - HK Lovosice
45 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.