Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
6.6. 13:30
A089
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
1.liga muži
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
22.3. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
24 : 20
7.12. 13:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Chodov
23 : 31
18.10. 18:00
AB028
Strakonice - Olomouc
34 : 26
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
7.3. 17:00
AC089
Č.Budějovice - Bohemians
25 : 25
8.11. 17:00
AC041
Košutka - VŠ Plzeň
27 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 13:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Náchod
33 : 25
1.liga mladší dorostenci
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
22.3. 12:00
AJ097
Talent Plzeň - Jičín
23 : 30
18.10. 16:00
AJ028
Strakonice - Frýdek-Místek
25 : 26
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
13.9. 18:45
AM030
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 22
3.9. 19:30
AM009
Košutka - Praha 4
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
28.2. 15:20
AP129
J.Hradec - Ivančice
17 : 29
28.2. 12:35
AP126
Ivančice - Poruba
26 : 8
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 08:55
AP122
Poruba - J.Hradec
16 : 25
28.2. 08:00
AP121
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR182
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
11.4. 10:00
AR149
Kobylisy - Č.Budějovice
29 : 11
7.3. 15:00
AR131
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 25
15.2. 15:30
AR109
Most B - J.Hradec
22 : 24
17.1. 15:30
AR051
Most B - Poruba B
15 : 25
30.11. 15:00
AR069
Slavia B - Kobylisy
34 : 21
26.10. 14:30
AR029
HC Plzeň - Olomouc B
39 : 30
5.10. 11:30
AR016
HC Plzeň - S.Vršovice
31 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.