Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE125
Telnice - SK Kuřim
34 : 23
21.3. 17:00
AE100
Sokol II.Prostějov - Ivančice
28 : 28
15.3. 10:30
AE092
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 22
12.12. 18:00
AE051
Telnice - Juliánov
30 : 30
7.12. 17:30
AE064
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
20.9. 16:00
AE006
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
2.liga muži SM
12.4. 10:30
AF111
Šumperk - Zubří B
31 : 27
15.2. 13:00
AF067
Hranice B - Zubří B
31 : 30
2.liga starší dorostenci M
9.5. 15:00
AI127
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
25.4. 15:00
AI125
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
21.3. 15:00
AI100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
23 : 25
7.12. 14:00
AI062
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
12.10. 16:30
AI021
Zlín - Sokol II.Prostějov
33 : 26
20.9. 14:00
AI006
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
12.10. 14:30
AJ021
Zlín - Strakonice
37 : 25
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:00
AL127
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
21.3. 13:00
AL100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
30 : 43
20.9. 18:00
AL006
Sokol II.Prostějov - TJ Sokol Luhačovice
31 : 32
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO299
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
2.5. 15:00
AO298
Zlín A - TJ Sokol Bělá
20 : 21
2.5. 12:00
AO295
STM Olomouc - TJ Sokol Bělá
20 : 19
2.5. 11:00
AO294
HK B Most - Zlín A
16 : 20
8.2. 15:05
AO098
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 21
8.2. 14:10
AO097
Telnice - Jičín
16 : 34
8.2. 12:10
AO095
Jičín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
8.2. 09:25
AO092
Kutná Hora - Jičín
21 : 29
8.2. 08:30
AO091
TJ Sokol Centrum Haná - Telnice
36 : 9
18.1. 15:00
AO018
Karviná A - Sokol Úvaly A
30 : 17
18.1. 13:00
AO016
Zlín A - Karviná A
12 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.