Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.1. 12:00
AO015
Náchod - Sokol Úvaly A
19 : 12
18.1. 10:00
AO013
Sokol Úvaly A - Zlín A
20 : 15
18.1. 08:00
AO011
Zlín A - Kutná Hora
25 : 20
Žákovská liga starších žaček
28.2. 17:00
AP120
Zlín A - Veselí n.M.
11 : 15
28.2. 16:00
AP119
Žirovnice - Kobylisy II
12 : 16
28.2. 15:00
AP118
Havl. Brod A - Zlín A
18 : 29
28.2. 13:00
AP116
Kobylisy II - Havl. Brod A
22 : 24
28.2. 11:00
AP114
Veselí n.M. - Havl. Brod A
23 : 15
28.2. 10:00
AP113
Zlín A - Kobylisy II
22 : 15
1.liga starší dorostenky
26.3. 16:30
AU027
Zlín - DHK Baník Most
40 : 25
8.3. 13:00
AU022
HK Veselí n.M. - Zlín
32 : 34
26.2. 16:15
AU020
Zlín - SVŠ Plzeň
29 : 28
31.1. 13:00
AU001
HK Veselí n.M. - Slavia
25 : 17
Liga starší dorostenky M sk.C
17.12. 18:00
AUC051
HK Veselí n.M. - Zlín
27 : 34
3.12. 18:00
AUC049
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
28.9. 12:00
AUC005
Olomouc - HK Veselí n.M.
29 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
28.9. 10:15
AVC004
DHK Zora Olomouc B - HK Ivančice
30 : 14
Liga mladší dorostenky M sk.D
4.10. 11:00
AVD009
SKH Velká n.V. - Karviná
20 : 18
2.liga mladší dorostenky M
24.5. 11:00
AVF053
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Jihomoravská liga mužů
15.3. 12:00
LA092
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
30 : 14
Jihomoravská liga st. žáků
25.4. 13:30
LF125
Telnice - SK Kuřim
28 : 21
Jihomoravská liga ml. žáků
25.4. 12:00
LH125
Telnice - SK Kuřim
13 : 15
15.3. 09:00
LH092
SHC Maloměřice - SK Kuřim
10 : 11
LOLK muži
29.3. 10:30
OA050
Holešov - Uh.Hradiště
40 : 24
2.11. 10:30
OA042
Holešov - Veselá
34 : 30
5.10. 10:30
OA024
Holešov - Dřevohostice
33 : 17
6.9. 14:00
OA005
Uh.Hradiště - Holešov
25 : 25
ZL starší žáci
3.6. 17:00
ZC084
Napajedla - Zubří A
10 : 23
20.5. 16:00
ZC074
Vsetín - Zubří B
27 : 27
19.4. 11:45
ZC055
Zubří B - Zlín A
21 : 31
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.