Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
11.4. 18:00
AB113
Strakonice - Chodov
37 : 29
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
12.10. 17:00
AB023
Náchod - Sokol Nové Veselí
31 : 23
28.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
2 liga muži JZČ
22.2. 17:00
AC077
Chodov B - VŠ Plzeň
23 : 24
2.liga muži SVČ
10.5. 17:30
AD132
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
22.3. 17:00
AD097
Loko Louny - Jablonec
36 : 26
4.10. 18:00
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 14:00
AK132
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
26.10. 15:00
AK036
HK B Most - Liberec
37 : 27
19.10. 15:00
AK025
HK B Most - Chrudim
34 : 6
4.10. 16:00
AK015
Liberec - Lokomotiva Vršovice
42 : 16
Český pohár žen
13.9. 11:00
AN016
Střešovice A - HC Plzeň
23 : 25
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR160
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
8.3. 14:00
AR130
Slavia B - Otrokovice
23 : 25
1.3. 12:00
AR122
S.Vršovice - J.Hradec
23 : 23
7.2. 14:00
AR104
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
6.12. 17:30
AR072
Slavia B - J.Hradec
42 : 30
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
19.10. 13:00
AR025
Most B - Č.Budějovice
34 : 17
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy Č
28.2. 18:00
AS080
Turnov - Astra
26 : 21
1.liga starší dorostenky
8.3. 12:00
AU021
Slavia - SVŠ Plzeň
26 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 15:00
AUA010
DHK Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav
33 : 16
21.9. 18:00
AUA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
23 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 11:00
AUB013
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 35
2.liga starší dorostenky Č
1.3. 14:00
AUE019
S.Vršovice - Kobylisy
18 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.