Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 18:00
AC119
Bohemians - Milevsko
28 : 22
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
21.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - VŠ Plzeň
29 : 18
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
28.2. 15:30
AC083
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 19:30
AD128
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
26.4. 17:00
AD122
1.HC Pardubice - Praha 4
29 : 32
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
14.3. 17:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
24 : 23
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 12:30
AH061
ČZ HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
40 : 22
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
20.9. 12:30
AH006
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
27.4. 18:00
AK126
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
27 : 30
26.4. 15:00
AK122
1.HC Pardubice - Náchod
29 : 26
19.4. 14:00
AK120
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 27
21.3. 16:15
AK099
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 34
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.