Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 18:00
AC119
Bohemians - Milevsko
28 : 22
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
21.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - VŠ Plzeň
29 : 18
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
28.2. 15:30
AC083
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 19:30
AD128
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
26.4. 17:00
AD122
1.HC Pardubice - Praha 4
29 : 32
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
14.3. 17:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
24 : 23
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 12:30
AH061
ČZ HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
40 : 22
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
20.9. 12:30
AH006
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
27.4. 18:00
AK126
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
27 : 30
26.4. 15:00
AK122
1.HC Pardubice - Náchod
29 : 26
19.4. 14:00
AK120
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 27
21.3. 16:15
AK099
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 34
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.