Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 18:00
AC119
Bohemians - Milevsko
28 : 22
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
21.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - VŠ Plzeň
29 : 18
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
28.2. 15:30
AC083
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 19:30
AD128
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
26.4. 17:00
AD122
1.HC Pardubice - Praha 4
29 : 32
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
14.3. 17:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
24 : 23
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 12:30
AH061
ČZ HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
40 : 22
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
20.9. 12:30
AH006
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
27.4. 18:00
AK126
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
27 : 30
26.4. 15:00
AK122
1.HC Pardubice - Náchod
29 : 26
19.4. 14:00
AK120
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 27
21.3. 16:15
AK099
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 34
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
Dukla Praha - Gumárny Zubří
26 : 25
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.