Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
7.12. 14:00
AK066
Lokomotiva Vršovice - Náchod
31 : 33
22.11. 13:00
AK050
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
25 : 26
9.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - Loko Louny
30 : 29
8.11. 13:00
AK039
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
27 : 31
26.10. 15:00
AK032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
23 : 22
Český pohár mužů
14.9. 13:30
AM037
Kutná Hora - Dvůr Králové
12 : 20
31.8. 10:30
AM012
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
33 : 30
Žákovská liga starších žáků
8.2. 17:00
AO080
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
8.2. 15:00
AO078
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
8.2. 14:00
AO077
Loko Louny - Sokol Nové Veselí A
17 : 19
8.2. 11:00
AO074
Loko Louny - Zlín A
23 : 24
8.2. 10:00
AO073
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
7.2. 17:00
AO090
HK B Most - Liberec A
28 : 29
7.2. 15:00
AO088
Dukla Praha - HK B Most
37 : 13
7.2. 13:00
AO086
Strakonice - Dukla Praha
15 : 28
7.2. 11:00
AO084
Liberec A - Dukla Praha
21 : 28
7.2. 09:00
AO082
Dukla Praha - Sokol Úvaly A
26 : 10
2.liga ženy Č
28.2. 17:30
AS083
Milevsko - Strakonice
18 : 28
6.12. 14:15
AS061
Strakonice - Loko Cheb
36 : 23
20.9. 14:15
AS006
Strakonice - S.Vršovice B
25 : 22
1.liga starší dorostenky
7.3. 15:00
AU024
Písek - Olomouc
26 : 29
Liga starší dorostenky Č sk.A
2.11. 15:00
AUA017
TJ AŠ Mladá Boleslav - SVŠ Plzeň
15 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
30.11. 12:30
AUB029
Házená J.Hradec - Slavia
20 : 27
3.10. 17:30
AUB011
Písek - Slavia
24 : 15
21.9. 15:00
AUB001
Písek - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
2.liga starší dorostenky Č
29.3. 18:00
AUE032
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
22 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
25.10. 10:30
AVA015
Háje - S.Vršovice
36 : 16
Liga mladší dorostenky Č sk.B
30.11. 15:00
AVB029
J.Hradec - Slavia
18 : 29
18.10. 13:00
AVB010
Loko Č.Budějovice - DHK Slavoj Žirovnice
24 : 23
3.10. 16:00
AVB011
Písek - Slavia
16 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.