Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
15.2. 10:30
AE067
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
22 : 23
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
28.9. 10:30
AE007
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
31 : 21
2.liga muži SM
26.4. 10:30
AF124
Šumperk - Vsetín
39 : 25
19.4. 18:30
AF117
Vsetín - L.Zubří
27 : 30
7.3. 17:30
AF089
V. Bystřice - Zubří B
36 : 31
29.11. 17:30
AF059
V. Bystřice - L.Zubří
37 : 22
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
19.10. 10:30
AF030
Šumperk - Polanka
30 : 27
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starší dorostenci M
15.3. 11:00
AI095
Zlín - Sokol Telnice
32 : 22
7.3. 15:30
AI089
V. Bystřice - HK Ivančice
35 : 35
21.2. 15:00
AI074
Sokol II.Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
26 : 26
29.11. 15:30
AI059
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 25
8.11. 09:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
23 : 28
25.10. 15:00
AI031
Litovel - Polanka
24 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.3. 09:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
33 : 36
2.liga mladší dorostenci M
7.3. 13:30
AL089
V. Bystřice - HK Ivančice
24 : 26
21.2. 13:00
AL074
Sokol II.Prostějov - Třinec
33 : 30
29.11. 13:30
AL059
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
44 : 29
25.10. 13:00
AL031
Litovel - DTJ Polanka
29 : 32
12.10. 10:00
AL021
Ostrava - Sokol II.Prostějov
38 : 27
2.liga ženy M jih
30.11. 16:00
ATC030
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
9.11. 11:00
ATC019
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
31 : 25
Liga mladší dorostenky M sk.C
9.11. 14:30
AVC019
HK Ivančice - DHK Zora Olomouc B
34 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
9.11. 09:00
LG019
Ivančice - Veselí n.M.
26 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyň
9.11. 13:00
LJ019
Ivančice - Újezd u Brna
21 : 9
LOLK muži
16.5. 16:00
OA079
Žeravice - Uničov A
25 : 24
18.4. 11:30
OA056
Tatran Litovel B - Droždín
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga - Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
video
online
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
24 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
video
online
KP Brno - Cement Hranice
29 : 24
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
video
online
KP Brno - Cement Hranice
5.4. 10:30
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
5.4. 17:00
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
5.4. 17:00
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
8.4. 18:00
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
8.4. 18:00
video
online
Cement Hranice - KP Brno
8.4. 18:00
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
8.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.