Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
18.10. 15:00
AE028
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 16:00
AF118
Rožnov p.R. - Šumperk
29 : 22
11.4. 16:00
AF113
MHK Karviná - Vsetín
34 : 29
29.3. 18:00
AF106
Zubří B - L.Zubří
32 : 37
21.2. 17:30
AF077
Vsetín - SKP F-M B
25 : 38
15.2. 17:00
AF072
L.Zubří - MHK Karviná
29 : 25
6.12. 13:00
AF066
SKP F-M B - Zubří B
35 : 23
29.11. 14:30
AF058
Vsetín - Šumperk
28 : 26
23.11. 10:30
AF052
Šumperk - Rožnov p.R.
32 : 31
8.11. 16:00
AF039
MHK Karviná - Rožnov p.R.
30 : 22
28.9. 17:00
AF012
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 31
21.9. 17:30
AF002
Rožnov p.R. - SKP F-M B
30 : 24
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
8.4. 18:45
AG112
Kopřivnice - Karviná
21 : 30
29.3. 16:00
AG106
Zubří - Kopřivnice
41 : 21
6.12. 15:00
AG066
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
5.12. 18:00
AG062
Kopřivnice - Handball KP Brno
32 : 26
11.10. 16:00
AG024
Karviná - HK Lovosice
23 : 25
28.9. 15:00
AG012
Zubří - Karviná
28 : 25
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:00
AI131
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
18.4. 14:00
AI118
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
31 : 19
7.3. 15:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
21.2. 15:30
AI077
Vsetín - Olomouc
30 : 21
29.11. 12:30
AI058
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
47 : 19
18.10. 13:00
AI028
Sokol II.Prostějov - Olomouc
36 : 26
20.9. 14:00
AI002
Rožnov p.R. - Olomouc
30 : 20
1.liga mladší dorostenci
5.5. 16:00
AJ131
Karviná - Zlín
25 : 29
8.4. 17:00
AJ112
Kopřivnice - Karviná
28 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.