Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.11. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
20.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
2 liga muži JZČ
25.4. 17:00
AC124
Košutka - Chodov B
32 : 23
2.liga muži SVČ
22.2. 14:00
AD073
Slavia - Jablonec
25 : 16
6.12. 18:00
AD066
Ml. Boleslav - Praha 4
28 : 26
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH124
TJ Košutka - Chodov
23 : 24
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
1.liga ženy
22.2. 12:00
AR115
Slavia B - Kunovice
39 : 20
8.2. 16:30
AR103
Kobylisy - Most B
29 : 20
14.12. 18:00
AR079
S.Vršovice - Most B
20 : 33
5.10. 13:00
AR017
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
1.liga starší dorostenky
21.2. 14:30
AU013
Slavia - Zlín
26 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
5.10. 15:00
AUB008
Kobylisy - Písek
33 : 30
2.liga starší dorostenky Č
8.2. 14:30
AUE008
Kobylisy - Astra Praha
28 : 20
1.liga mladší dorostenky
21.2. 12:30
AV013
Slavia - Zlín
17 : 26
8.2. 12:30
AV008
Kobylisy - Poruba
29 : 31
Liga mladší dorostenky Č sk.B
5.10. 17:00
AVB008
Kobylisy - Písek
35 : 33
W.H.I.L.
22.11. 15:00
AW099
Sokol Písek - Bemaco Prešov
26 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.