Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.2. 17:00
AC071
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
12.10. 17:00
AC022
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
30 : 18
12.10. 15:00
AC019
Starý Plzenec - Košutka
34 : 23
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
9.11. 13:00
AJ042
Talent Plzeň - Zlín
29 : 19
27.9. 12:00
AJ008
Dukla - Strakonice
44 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
14.3. 15:00
AK092
Sokol Šťáhlavy - Liberec
36 : 31
4.10. 15:00
AK013
Sokol Šťáhlavy - Chrudim
41 : 13
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
6.9. 14:00
AN012
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
Žákovská liga starších žáků
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
18.1. 17:00
AO029
Jičín - Talent A
14 : 23
18.1. 15:00
AO027
Loko Louny - Jičín
9 : 25
18.1. 13:00
AO025
Jičín - Pardubice
29 : 18
18.1. 11:00
AO023
Pardubice - Talent A
10 : 28
18.1. 09:00
AO021
Talent A - Loko Louny
26 : 22
2.liga ženy Č
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
26.4. 15:00
AS114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
11.4. 15:00
AS103
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
22.3. 14:00
AS095
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.