Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.2. 17:00
AC071
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
12.10. 17:00
AC022
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
30 : 18
12.10. 15:00
AC019
Starý Plzenec - Košutka
34 : 23
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
9.11. 13:00
AJ042
Talent Plzeň - Zlín
29 : 19
27.9. 12:00
AJ008
Dukla - Strakonice
44 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
14.3. 15:00
AK092
Sokol Šťáhlavy - Liberec
36 : 31
4.10. 15:00
AK013
Sokol Šťáhlavy - Chrudim
41 : 13
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
6.9. 14:00
AN012
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
Žákovská liga starších žáků
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
18.1. 17:00
AO029
Jičín - Talent A
14 : 23
18.1. 15:00
AO027
Loko Louny - Jičín
9 : 25
18.1. 13:00
AO025
Jičín - Pardubice
29 : 18
18.1. 11:00
AO023
Pardubice - Talent A
10 : 28
18.1. 09:00
AO021
Talent A - Loko Louny
26 : 22
2.liga ženy Č
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
26.4. 15:00
AS114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
11.4. 15:00
AS103
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
22.3. 14:00
AS095
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.