Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
2.liga muži SM
9.5. 16:30
AF130
Vsetín - Polanka
32 : 38
22.3. 17:00
AF099
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
15.3. 17:00
AF093
Zubří B - Hlučín
50 : 15
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG093
Zubří - Handball KP Brno
38 : 29
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:30
AI130
Vsetín - Polanka
28 : 18
25.4. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
7.3. 15:45
AI088
Přerov - Olomouc
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.3. 13:00
AJ093
Zubří - D.Králové
43 : 25
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
22.2. 10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
Žákovská liga starších žáků
1.3. 16:00
AO109
Zlín A - Strakonice
26 : 19
1.3. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
1.3. 12:00
AO105
Zlín A - Jičín
26 : 20
1.3. 10:00
AO103
Jičín - Strakonice
16 : 23
1.3. 08:00
AO101
Strakonice - Kopřivnice A
15 : 29
18.1. 17:00
AO020
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
21 : 16
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 11:00
AO014
Kutná Hora - Karviná A
15 : 32
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:00
AP296
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
3.5. 14:00
AP295
Otrokovice - Karviná
25 : 11
3.5. 11:30
AP293
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
3.5. 10:00
AP292
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
8.2. 16:45
AP090
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.