Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Stoklasa
Mateřský klub
Sokol Přerov HC
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
3.5. 16:00
LA087
Sokolnice - Třešť
29 : 25
3.5. 11:00
LA090
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
20 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
3.5. 14:00
LF087
Sokolnice - Bohunice
24 : 28
Jihomoravská liga st. žákyň
28.9. 10:00
LG004
Veselí n.M. - Ivančice
22 : 27
27.9. 09:30
LG005
SKH Velká n.V. - Hodonín A
27 : 12
Jihomoravská liga ml. žáků
3.5. 12:30
LH087
Sokolnice - Bohunice
21 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyň
27.9. 11:00
LJ005
Velká n.V. - Hodonín
18 : 6
LOLK muži
24.5. 10:30
OA083
Uničov A - Droždín
25 : 34
10.5. 14:00
OA075
Veselá - Senice
33 : 23
26.4. 10:30
OA061
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 22
12.4. 10:30
OA054
Senice - Dřevohostice
29 : 27
11.4. 15:00
OA055
Droždín - Žeravice
20 : 17
29.3. 10:30
OA049
Uničov A - Veselá
29 : 19
9.11. 10:30
OA007
Uničov A - Uh.Hradiště
30 : 24
2.11. 10:30
OA043
Uničov A - Senice
38 : 20
1.11. 11:00
OA044
Val.Meziříčí - Droždín
20 : 30
18.10. 14:00
OA032
Uh.Hradiště - Senice
23 : 20
11.10. 16:00
OA028
Žeravice - Holešov
28 : 20
11.10. 10:30
OA009
Dřevohostice - Senice
31 : 11
6.9. 10:30
OA001
Žeravice - Tatran Litovel B
22 : 18
Moravská liga
14.6. 10:30
OB132
Žeravice - Handball 99
37 : 20
24.5. 12:30
OB111
Házená Uničov - Žeravice
18 : 26
26.4. 12:30
OB085
Házená Uničov - DTJ Polanka B
25 : 20
29.3. 12:30
OB071
Házená Uničov - Sokolnice
32 : 28
11.10. 14:30
OB034
Žeravice - Bystřice p.H.
28 : 27
4.10. 10:30
OB030
Házená Uničov - Hustopeče
34 : 17
6.9. 16:00
OB001
Žeravice - DTJ Polanka B
17 : 29
LOLK starší žáci
26.4. 17:00
OC062
STM Olomouc - Šumperk
50 : 12
26.4. 15:00
OC061
STM Olomouc B - Litovel
26 : 35
11.10. 13:00
OC028
Žeravice - STM Olomouc
11 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.