Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
7.3. 17:00
AC085
Košutka - Starý Plzenec
25 : 31
1.3. 18:00
AC080
Bohemians - Chodov B
26 : 24
22.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 22
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
15.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 23
16.11. 17:00
AC047
Chodov B - Sokol Kobylisy
30 : 23
19.10. 16:30
AC028
Sokol Kobylisy - VŠ Plzeň
28 : 23
27.9. 17:00
AC008
Košutka - Sokol Kobylisy
38 : 20
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD123
Loko Louny - Ústí n.L.
38 : 29
19.4. 10:00
AD117
HK Lovosice B - Slavia
39 : 27
12.4. 16:00
AD114
Libčice n. Vlt. - Liberec
31 : 25
29.3. 16:00
AD104
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
24 : 27
28.3. 17:00
AD108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
51 : 22
14.2. 17:00
AD070
Loko Louny - Liberec
42 : 29
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
22.11. 17:00
AD053
Loko Louny - Praha 4
29 : 29
9.11. 15:00
AD037
Liberec - Jablonec
29 : 24
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
26.10. 17:00
AD036
HK Lovosice B - Liberec
38 : 29
20.9. 13:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
20 : 22
1.liga starší dorostenci
19.4. 14:00
AG117
HK Lovosice - Kopřivnice
31 : 13
29.3. 14:00
AG104
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 29
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
26.10. 15:15
AG036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 24
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 15:00
AH085
TJ Košutka - ELP Jablonec
36 : 23
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
27.9. 15:00
AH008
TJ Košutka - ČZ HBC Strakonice 1921
26 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.