Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
19.4. 12:00
AJ117
HK Lovosice - Kopřivnice
24 : 28
29.3. 12:00
AJ104
HK Lovosice - D.Králové
29 : 23
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
26.10. 13:30
AJ036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
30 : 34
18.10. 12:00
AJ030
Dukla - Talent Plzeň
30 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
25.4. 14:30
AK123
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
31 : 23
28.3. 14:30
AK108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
31 : 23
22.2. 14:00
AK073
S.Vršovice - Chrudim
32 : 10
14.2. 14:30
AK070
Loko Louny - Liberec
34 : 30
22.11. 14:30
AK053
Loko Louny - Náchod
28 : 24
9.11. 17:00
AK037
Liberec - Chrudim
45 : 14
Žákovská liga starších žáků
2.5. 17:00
AO260
Karviná A - Loko Louny
30 : 10
2.5. 15:00
AO258
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
16 : 29
2.5. 13:00
AO256
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 19
2.5. 11:00
AO254
Loko Louny - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 22
2.5. 09:00
AO252
TJ Sokol Centrum Haná - Dukla Praha
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
2.liga ženy Č
22.2. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 15:00
AUE033
S.Vršovice - Házená J.Hradec
19 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.A
20.9. 15:00
AVA002
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
17 : 25
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 14:30
AVE055
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
11.4. 13:00
AVE033
S.Vršovice - J.Hradec
25 : 26
Společná regionální liga starších žákyň
8.11. 10:20
SD-154/03
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
12 : 11
8.11. 09:00
SD-154/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 10
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
20.9. 13:40
MH-203/09
Tygři Ústí "A" - Loko Louny
5 : 11
20.9. 12:30
MH-203/07
HK B Most - Tygři Ústí "A"
16 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.