Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
19.4. 12:00
AJ117
HK Lovosice - Kopřivnice
24 : 28
29.3. 12:00
AJ104
HK Lovosice - D.Králové
29 : 23
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
26.10. 13:30
AJ036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
30 : 34
18.10. 12:00
AJ030
Dukla - Talent Plzeň
30 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
25.4. 14:30
AK123
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
31 : 23
28.3. 14:30
AK108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
31 : 23
22.2. 14:00
AK073
S.Vršovice - Chrudim
32 : 10
14.2. 14:30
AK070
Loko Louny - Liberec
34 : 30
22.11. 14:30
AK053
Loko Louny - Náchod
28 : 24
9.11. 17:00
AK037
Liberec - Chrudim
45 : 14
Žákovská liga starších žáků
2.5. 17:00
AO260
Karviná A - Loko Louny
30 : 10
2.5. 15:00
AO258
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
16 : 29
2.5. 13:00
AO256
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 19
2.5. 11:00
AO254
Loko Louny - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 22
2.5. 09:00
AO252
TJ Sokol Centrum Haná - Dukla Praha
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
2.liga ženy Č
22.2. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 15:00
AUE033
S.Vršovice - Házená J.Hradec
19 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.A
20.9. 15:00
AVA002
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
17 : 25
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 14:30
AVE055
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
11.4. 13:00
AVE033
S.Vršovice - J.Hradec
25 : 26
Společná regionální liga starších žákyň
8.11. 10:20
SD-154/03
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
12 : 11
8.11. 09:00
SD-154/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 10
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
20.9. 13:40
MH-203/09
Tygři Ústí "A" - Loko Louny
5 : 11
20.9. 12:30
MH-203/07
HK B Most - Tygři Ústí "A"
16 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.