Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
19.4. 12:00
AJ117
HK Lovosice - Kopřivnice
24 : 28
29.3. 12:00
AJ104
HK Lovosice - D.Králové
29 : 23
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
26.10. 13:30
AJ036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
30 : 34
18.10. 12:00
AJ030
Dukla - Talent Plzeň
30 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
25.4. 14:30
AK123
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
31 : 23
28.3. 14:30
AK108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
31 : 23
22.2. 14:00
AK073
S.Vršovice - Chrudim
32 : 10
14.2. 14:30
AK070
Loko Louny - Liberec
34 : 30
22.11. 14:30
AK053
Loko Louny - Náchod
28 : 24
9.11. 17:00
AK037
Liberec - Chrudim
45 : 14
Žákovská liga starších žáků
2.5. 17:00
AO260
Karviná A - Loko Louny
30 : 10
2.5. 15:00
AO258
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
16 : 29
2.5. 13:00
AO256
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 19
2.5. 11:00
AO254
Loko Louny - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 22
2.5. 09:00
AO252
TJ Sokol Centrum Haná - Dukla Praha
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
2.liga ženy Č
22.2. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 15:00
AUE033
S.Vršovice - Házená J.Hradec
19 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.A
20.9. 15:00
AVA002
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
17 : 25
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 14:30
AVE055
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
11.4. 13:00
AVE033
S.Vršovice - J.Hradec
25 : 26
Společná regionální liga starších žákyň
8.11. 10:20
SD-154/03
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
12 : 11
8.11. 09:00
SD-154/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 10
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
20.9. 13:40
MH-203/09
Tygři Ústí "A" - Loko Louny
5 : 11
20.9. 12:30
MH-203/07
HK B Most - Tygři Ústí "A"
16 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.