Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
19.4. 12:00
AJ117
HK Lovosice - Kopřivnice
24 : 28
29.3. 12:00
AJ104
HK Lovosice - D.Králové
29 : 23
30.11. 12:00
AJ058
HK Lovosice - Dukla
26 : 28
26.10. 13:30
AJ036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
30 : 34
18.10. 12:00
AJ030
Dukla - Talent Plzeň
30 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
25.4. 14:30
AK123
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
31 : 23
28.3. 14:30
AK108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
31 : 23
22.2. 14:00
AK073
S.Vršovice - Chrudim
32 : 10
14.2. 14:30
AK070
Loko Louny - Liberec
34 : 30
22.11. 14:30
AK053
Loko Louny - Náchod
28 : 24
9.11. 17:00
AK037
Liberec - Chrudim
45 : 14
Žákovská liga starších žáků
2.5. 17:00
AO260
Karviná A - Loko Louny
30 : 10
2.5. 15:00
AO258
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
16 : 29
2.5. 13:00
AO256
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
20 : 19
2.5. 11:00
AO254
Loko Louny - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 22
2.5. 09:00
AO252
TJ Sokol Centrum Haná - Dukla Praha
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
2.liga ženy Č
22.2. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
2.liga starší dorostenky Č
11.4. 15:00
AUE033
S.Vršovice - Házená J.Hradec
19 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.A
20.9. 15:00
AVA002
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
17 : 25
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 14:30
AVE055
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
11.4. 13:00
AVE033
S.Vršovice - J.Hradec
25 : 26
Společná regionální liga starších žákyň
8.11. 10:20
SD-154/03
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
12 : 11
8.11. 09:00
SD-154/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 10
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
20.9. 13:40
MH-203/09
Tygři Ústí "A" - Loko Louny
5 : 11
20.9. 12:30
MH-203/07
HK B Most - Tygři Ústí "A"
16 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
10.5. 10:30
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
16.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.