Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.4. 18:15
A053 - hala1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
25 : 22
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
1.liga ženy
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
28.3. 15:00
AR146
Č.Budějovice - HC Plzeň
18 : 30
16.3. 19:15
AR135
HC Plzeň - J.Hradec
38 : 22
1.3. 13:00
AR124
Most B - Slavia B
23 : 28
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 14:00
AR083
J.Hradec - H.Brod
26 : 29
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
1.11. 17:30
AR038
Most B - H.Brod
20 : 28
28.9. 15:00
AR012
Most B - Kobylisy
16 : 26
2.liga ženy Č
22.11. 10:00
AS049
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
15.11. 15:00
AS043
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
Dukla Praha - Gumárny Zubří
26 : 25
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.