Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.4. 18:15
A053 - hala1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
25 : 22
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
1.liga ženy
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
28.3. 15:00
AR146
Č.Budějovice - HC Plzeň
18 : 30
16.3. 19:15
AR135
HC Plzeň - J.Hradec
38 : 22
1.3. 13:00
AR124
Most B - Slavia B
23 : 28
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 14:00
AR083
J.Hradec - H.Brod
26 : 29
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
1.11. 17:30
AR038
Most B - H.Brod
20 : 28
28.9. 15:00
AR012
Most B - Kobylisy
16 : 26
2.liga ženy Č
22.11. 10:00
AS049
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
15.11. 15:00
AS043
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-2.kolo - výsledky
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.