Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.4. 18:15
A053 - hala1
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "B"
25 : 22
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
1.liga ženy
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
28.3. 15:00
AR146
Č.Budějovice - HC Plzeň
18 : 30
16.3. 19:15
AR135
HC Plzeň - J.Hradec
38 : 22
1.3. 13:00
AR124
Most B - Slavia B
23 : 28
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 14:00
AR083
J.Hradec - H.Brod
26 : 29
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
1.11. 17:30
AR038
Most B - H.Brod
20 : 28
28.9. 15:00
AR012
Most B - Kobylisy
16 : 26
2.liga ženy Č
22.11. 10:00
AS049
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
15.11. 15:00
AS043
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
10.5. 10:30
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
16.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.