Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.5. 15:00
AB130
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
14.3. 11:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
15.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 15:00
AB047
Chodov - Strakonice
25 : 26
12.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
21.9. 16:30
AB004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC130
Chodov B - Milevsko
29 : 26
14.3. 18:00
AC095
Třeboň - S.Vršovice
32 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
1.liga starší dorostenci
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 16:00
AH095
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
25 : 31
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
30.11. 09:00
AH057
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
9.5. 14:15
AJ113
Strakonice - HK Lovosice
23 : 31
15.2. 15:00
AJ070
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 33
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM071
Strakonice - A.S.A. Lovosice
28 : 37
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN027
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR179
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
3.5. 14:00
AR167
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
11.4. 15:30
AR150
HC Plzeň - Slavia B
33 : 18
8.3. 13:00
AR129
H.Brod - Most B
19 : 22
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
1.11. 14:00
AR042
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
25.10. 13:00
AR034
H.Brod - Kunovice
28 : 26
27.9. 18:00
AR011
J.Hradec - Kunovice
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.