Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.5. 15:00
AB130
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
14.3. 11:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
15.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 15:00
AB047
Chodov - Strakonice
25 : 26
12.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
21.9. 16:30
AB004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC130
Chodov B - Milevsko
29 : 26
14.3. 18:00
AC095
Třeboň - S.Vršovice
32 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
1.liga starší dorostenci
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 16:00
AH095
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
25 : 31
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
30.11. 09:00
AH057
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
9.5. 14:15
AJ113
Strakonice - HK Lovosice
23 : 31
15.2. 15:00
AJ070
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 33
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM071
Strakonice - A.S.A. Lovosice
28 : 37
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN027
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR179
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
3.5. 14:00
AR167
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
11.4. 15:30
AR150
HC Plzeň - Slavia B
33 : 18
8.3. 13:00
AR129
H.Brod - Most B
19 : 22
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
1.11. 14:00
AR042
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
25.10. 13:00
AR034
H.Brod - Kunovice
28 : 26
27.9. 18:00
AR011
J.Hradec - Kunovice
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
25 : 27
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.