Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS129
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
9.5. 16:00
AS126
Strakonice - SVŠ Plzeň A
23 : 32
3.5. 18:00
AS117
Astra - S.Vršovice B
29 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 15:00
AUB015
H.Brod - Písek
25 : 27
18.10. 17:15
AUB012
Házená J.Hradec - Kobylisy
28 : 27
28.9. 15:00
AUB006
Písek - Házená J.Hradec
28 : 21
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 16:00
AVA018
DHC Plzeň - HC Plzeň
25 : 23
Liga mladší dorostenky Č sk.B
18.10. 15:15
AVB012
J.Hradec - Kobylisy
27 : 27
28.9. 13:00
AVB006
Písek - J.Hradec
27 : 22
Liga mladší dorostenky M sk.C
25.10. 11:00
AVC015
H.Brod - Poruba
30 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
1.2. 17:00
AVE003
Písek - HC Plzeň
33 : 31
Společná regionální liga mužů
3.5. 16:00
CR032
S.Vršovice B - Ml. Boleslav B
23 : 36
Jč KP mladší žactvo
26.4. 15:45
HB070
Třeboň - Milevsko A
21 : 2
26.4. 14:15
HB068
Č.Budějovice - Milevsko A
16 : 1
26.4. 13:30
HB067
Třeboň - Strakonice
16 : 9
26.4. 12:00
HB065
Milevsko A - Strakonice
1 : 15
26.4. 10:30
HB063
Č.Budějovice - Strakonice
14 : 12
26.4. 09:00
HB061
Č.Budějovice - Třeboň
11 : 14
19.10. 12:00
HB025
Milevsko A - Strakonice
4 : 14
19.10. 10:30
HB023
Č.Budějovice - Strakonice
9 : 17
19.10. 09:45
HB022
Milevsko A - Milevsko B
11 : 7
19.10. 09:00
HB021
Č.Budějovice - Třeboň
5 : 17
Jč KP starší žáci
25.4. 13:00
HC020
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
30 : 15
19.4. 09:00
HC017
Č.Budějovice - Strakonice
35 : 40
Jč KP muži
31.10. 20:00
HM001
Č.Budějovice B - Milevsko B
29 : 19
19.10. 14:00
HM005
Milevsko B - Strakonice B
20 : 34
10.10. 20:00
HM004
Č.Budějovice B - Strakonice B
27 : 27
Jihomoravská liga mužů
30.5. 17:00
LA082
Třešť - Tišnov
24 : 31
8.3. 15:00
LA099
H.Brod - Újezd u Brna
37 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
10.5. 10:30
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
16.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.