Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.5. 15:00
AB130
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
14.3. 11:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
15.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 15:00
AB047
Chodov - Strakonice
25 : 26
12.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
21.9. 16:30
AB004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC130
Chodov B - Milevsko
29 : 26
14.3. 18:00
AC095
Třeboň - S.Vršovice
32 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
1.liga starší dorostenci
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
2.liga starší dorostenci Č
14.3. 16:00
AH095
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
25 : 31
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
30.11. 09:00
AH057
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
9.5. 14:15
AJ113
Strakonice - HK Lovosice
23 : 31
15.2. 15:00
AJ070
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 33
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM071
Strakonice - A.S.A. Lovosice
28 : 37
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN027
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR179
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
3.5. 14:00
AR167
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
11.4. 15:30
AR150
HC Plzeň - Slavia B
33 : 18
8.3. 13:00
AR129
H.Brod - Most B
19 : 22
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
1.11. 14:00
AR042
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
25.10. 13:00
AR034
H.Brod - Kunovice
28 : 26
27.9. 18:00
AR011
J.Hradec - Kunovice
26 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-2 - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
33 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
26 : 18
video
online
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
21 : 22
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.