Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
31.5. 15:00
A085
Třemošná - TJ Loko Plzeň
20 : 25
26.4. 18:30
A056
VŠ Plzeň "B" - HC Plzeň
27 : 16
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
12.4. 18:00
A046
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
28 : 25
1.11. 15:00
A041
Třemošná - VŠ Plzeň "B"
25 : 12
14.9. 18:00
A06 venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
25 : 20
7.9. 17:00
A03
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
36 : 29
Extraliga muži
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
11.4. 10:35
AA164
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
28.3. 18:00
AA136
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
14.3. 18:00
AA131
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
7.3. 18:00
AA124
KP Brno - Tatran Litovel
30 : 26
7.2. 17:00
AA101
A.S.A. Lovosice - Gumárny Zubří
29 : 28
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
29.11. 17:00
AA075
A.S.A. Lovosice - HC Zlín
34 : 27
15.11. 16:30
AA065
Dukla Praha - Gumárny Zubří
31 : 24
25.10. 18:00
AA044
Ronal Jičín - HC Zlín
19 : 18
18.10. 17:00
AA038
A.S.A. Lovosice - Tatran Litovel
23 : 24
4.10. 17:00
AA030
KP Brno - HC Zlín
27 : 26
13.9. 16:30
AA010
Dukla Praha - Cement Hranice
23 : 23
2 liga muži JZČ
26.4. 17:00
AC121
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
19 : 26
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN030
Sokol Písek - Slavia Praha
19 : 32
1.liga ženy
21.2. 10:30
AR118
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
2.liga ženy Č
26.4. 15:00
AS114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
12.4. 14:00
AS108
Slavoj Tachov - Milevsko
37 : 21
21.2. 12:30
AS076
Kobylisy B - Slavoj Tachov
19 : 25
1.liga mladší dorostenky
23.4. 17:30
AV049
DHC Plzeň - Slavia
19 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
28.2. 10:30
AVE020
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
29 : 37
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.