Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
31.5. 15:00
A085
Třemošná - TJ Loko Plzeň
20 : 25
26.4. 18:30
A056
VŠ Plzeň "B" - HC Plzeň
27 : 16
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
12.4. 18:00
A046
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
28 : 25
1.11. 15:00
A041
Třemošná - VŠ Plzeň "B"
25 : 12
14.9. 18:00
A06 venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
25 : 20
7.9. 17:00
A03
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
36 : 29
Extraliga muži
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
11.4. 10:35
AA164
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
28.3. 18:00
AA136
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
14.3. 18:00
AA131
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
7.3. 18:00
AA124
KP Brno - Tatran Litovel
30 : 26
7.2. 17:00
AA101
A.S.A. Lovosice - Gumárny Zubří
29 : 28
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
29.11. 17:00
AA075
A.S.A. Lovosice - HC Zlín
34 : 27
15.11. 16:30
AA065
Dukla Praha - Gumárny Zubří
31 : 24
25.10. 18:00
AA044
Ronal Jičín - HC Zlín
19 : 18
18.10. 17:00
AA038
A.S.A. Lovosice - Tatran Litovel
23 : 24
4.10. 17:00
AA030
KP Brno - HC Zlín
27 : 26
13.9. 16:30
AA010
Dukla Praha - Cement Hranice
23 : 23
2 liga muži JZČ
26.4. 17:00
AC121
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
19 : 26
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN030
Sokol Písek - Slavia Praha
19 : 32
1.liga ženy
21.2. 10:30
AR118
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
2.liga ženy Č
26.4. 15:00
AS114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
12.4. 14:00
AS108
Slavoj Tachov - Milevsko
37 : 21
21.2. 12:30
AS076
Kobylisy B - Slavoj Tachov
19 : 25
1.liga mladší dorostenky
23.4. 17:30
AV049
DHC Plzeň - Slavia
19 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
28.2. 10:30
AVE020
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
29 : 37
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.