Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
31.5. 15:00
A085
Třemošná - TJ Loko Plzeň
20 : 25
26.4. 18:30
A056
VŠ Plzeň "B" - HC Plzeň
27 : 16
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
12.4. 18:00
A046
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
28 : 25
1.11. 15:00
A041
Třemošná - VŠ Plzeň "B"
25 : 12
14.9. 18:00
A06 venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
25 : 20
7.9. 17:00
A03
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
36 : 29
Extraliga muži
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
11.4. 10:35
AA164
KP Brno - A.S.A. Lovosice
24 : 20
28.3. 18:00
AA136
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
14.3. 18:00
AA131
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
7.3. 18:00
AA124
KP Brno - Tatran Litovel
30 : 26
7.2. 17:00
AA101
A.S.A. Lovosice - Gumárny Zubří
29 : 28
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
29.11. 17:00
AA075
A.S.A. Lovosice - HC Zlín
34 : 27
15.11. 16:30
AA065
Dukla Praha - Gumárny Zubří
31 : 24
25.10. 18:00
AA044
Ronal Jičín - HC Zlín
19 : 18
18.10. 17:00
AA038
A.S.A. Lovosice - Tatran Litovel
23 : 24
4.10. 17:00
AA030
KP Brno - HC Zlín
27 : 26
13.9. 16:30
AA010
Dukla Praha - Cement Hranice
23 : 23
2 liga muži JZČ
26.4. 17:00
AC121
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
19 : 26
Český pohár žen
25.2. 18:00
AN030
Sokol Písek - Slavia Praha
19 : 32
1.liga ženy
21.2. 10:30
AR118
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
2.liga ženy Č
26.4. 15:00
AS114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
12.4. 14:00
AS108
Slavoj Tachov - Milevsko
37 : 21
21.2. 12:30
AS076
Kobylisy B - Slavoj Tachov
19 : 25
1.liga mladší dorostenky
23.4. 17:30
AV049
DHC Plzeň - Slavia
19 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
28.2. 10:30
AVE020
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
29 : 37
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Dukla Praha
30 : 27
video
online
A.S.A. Lovosice - Sokol Přerov
40 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
video
online
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
video
online
Cement Hranice - KP Brno
30 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
22
17
1
4
623 : 496
35
2
Gumárny Zubří
22
15
1
6
688 : 592
31
3
Dukla Praha
22
12
4
6
624 : 551
28
4
Cement Hranice
22
12
3
7
584 : 561
27
5
KP Brno
22
11
4
7
625 : 580
26
6
A.S.A. Lovosice
22
12
1
9
620 : 587
25
7
Baník OKD Karviná
22
11
2
9
656 : 617
24
8
SKP Frýdek-Místek
22
11
1
10
617 : 581
23
9
Ronal Jičín
22
11
0
11
514 : 508
22
10
HC Zlín
22
6
0
16
569 : 654
12
11
Tatran Litovel
22
5
1
16
545 : 617
11
12
Sokol Přerov
22
0
0
22
486 : 807
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.