Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Šrotíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
30.8. 15:00
AM029
Droždín - Šumperk
30 : 35
LOLK muži
17.5. 10:30
OA080
Dřevohostice - Val.Meziříčí
14 : 14
16.5. 11:30
OA076
Tatran Litovel B - Veselá
26 : 21
3.5. 10:30
OA069
Dřevohostice - Holešov
17 : 23
26.4. 10:30
OA065
Senice - Droždín
26 : 22
19.4. 10:30
OA060
Uničov A - Holešov
32 : 24
2.11. 10:30
OA045
Dřevohostice - Žeravice
19 : 17
26.10. 10:30
OA039
Senice - Holešov
23 : 28
19.10. 10:30
OA034
Uničov A - Žeravice
16 : 13
12.10. 10:30
OA030
Senice - Veselá
26 : 21
28.9. 10:30
OA018
Dřevohostice - Uh.Hradiště
17 : 19
13.9. 14:45
OA010
Žeravice - Droždín
15 : 18
Moravská liga
19.4. 12:30
OB084
Házená Uničov - TJ Šumperk
25 : 33
11.4. 09:30
OB073
TJ Šumperk - DTJ Polanka B
16 : 26
19.10. 12:30
OB041
Házená Uničov - Handball 99
27 : 30
4.10. 11:30
OB028
Handball 99 - Bystřice p.H.
17 : 34
20.9. 09:30
OB018
TJ Šumperk - Házená Uničov
28 : 28
LOLK starší žáci
23.5. 10:30
OC069
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc
30 : 25
16.5. 10:00
OC076
Litovel - V. Bystřice
26 : 30
10.5. 17:00
OC073
STM Olomouc - Žeravice
38 : 22
10.5. 15:30
OC072
STM Olomouc B - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 42
29.3. 11:00
OC049
STM Olomouc B - V. Bystřice
27 : 42
8.11. 14:45
OC043
STM Olomouc B - Hranice
28 : 20
8.11. 13:30
OC042
STM Olomouc - V. Bystřice
28 : 22
4.10. 15:30
OC025
STM Olomouc B - Šumperk
35 : 6
6.9. 12:00
OC004
V. Bystřice - STM Olomouc B
32 : 13
LOLK mladší žáci
19.10. 09:00
OD027
Házená Uničov - Horka nad Moravou
10 : 14
4.10. 14:15
OD019
STM Olomouc 2002 - Žeravice
18 : 14
6.9. 10:30
OD004
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
21 : 15
LOLK mladší žactvo
12.10. 09:00
OE024
Senice na Hané - Velká Bystřice B
18 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.