Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
7.2. 10:00
AO083
HK B Most - Strakonice
21 : 21
7.2. 08:00
AO081
Strakonice - Liberec A
21 : 26
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR179
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
3.5. 14:00
AR167
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
25.4. 17:00
AR161
Č.Budějovice - J.Hradec
15 : 21
11.4. 15:30
AR150
HC Plzeň - Slavia B
33 : 18
8.3. 13:00
AR129
H.Brod - Most B
19 : 22
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
1.11. 14:00
AR042
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
25.10. 13:00
AR034
H.Brod - Kunovice
28 : 26
4.10. 15:00
AR019
Č.Budějovice - Kunovice
14 : 23
27.9. 18:00
AR011
J.Hradec - Kunovice
26 : 26
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS129
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
9.5. 16:00
AS126
Strakonice - SVŠ Plzeň A
23 : 32
3.5. 18:00
AS117
Astra - S.Vršovice B
29 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 15:00
AUB015
H.Brod - Písek
25 : 27
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 16:00
AVA018
DHC Plzeň - HC Plzeň
25 : 23
Liga mladší dorostenky M sk.C
25.10. 11:00
AVC015
H.Brod - Poruba
30 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
25.4. 15:00
AVE039
Loko Č.Budějovice - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 21
26.2. 18:00
AVE017
Písek - J.Hradec
29 : 24
Společná regionální liga mužů
3.5. 16:00
CR032
S.Vršovice B - Ml. Boleslav B
23 : 36
Jč KP mladší žačky
25.4. 14:00
HE019
Písek B - Strakonice
12 : 10
25.4. 11:00
HE018
Písek A - Strakonice
4 : 12
29.3. 15:00
HE013
Písek B - J.Hradec
7 : 17
29.3. 11:00
HE012
Písek A - J.Hradec
11 : 25
11.10. 12:00
HE007
Písek B - Č.Budějovice
32 : 4
11.10. 10:00
HE006
Písek A - Č.Budějovice
31 : 5
17.9. 16:00
HE001
Písek A - Písek B
9 : 17
Jč KP starší žačky
29.3. 14:00
HF003
Písek - J.Hradec
28 : 21
Jč KP muži
26.4. 13:00
HM007
Milevsko B - Č.Budějovice B
18 : 32
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.