Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.5. 15:00
AB130
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
14.3. 11:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
15.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 15:00
AB047
Chodov - Strakonice
25 : 26
12.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
21.9. 16:30
AB004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC130
Chodov B - Milevsko
29 : 26
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
4.10. 17:00
AC015
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 20
2.liga muži SVČ
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
1.liga starší dorostenci
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
2.liga starší dorostenci Č
19.3. 18:30
AH076
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
28.2. 15:00
AH083
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
30.11. 09:00
AH057
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
9.5. 14:15
AJ113
Strakonice - HK Lovosice
23 : 31
12.4. 15:00
AJ110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 21
15.2. 15:00
AJ070
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 33
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM071
Strakonice - A.S.A. Lovosice
28 : 37
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN027
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
6.9. 18:00
AN005
Milevsko - Strakonice
18 : 29
Žákovská liga starších žáků
7.2. 16:00
AO089
Sokol Úvaly A - Strakonice
11 : 26
7.2. 14:00
AO087
Liberec A - Sokol Úvaly A
32 : 18
7.2. 12:00
AO085
Sokol Úvaly A - HK B Most
21 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.