Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
7.2. 10:00
AO083
HK B Most - Strakonice
21 : 21
7.2. 08:00
AO081
Strakonice - Liberec A
21 : 26
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR179
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
3.5. 14:00
AR167
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
25.4. 17:00
AR161
Č.Budějovice - J.Hradec
15 : 21
11.4. 15:30
AR150
HC Plzeň - Slavia B
33 : 18
8.3. 13:00
AR129
H.Brod - Most B
19 : 22
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
1.11. 14:00
AR042
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
25.10. 13:00
AR034
H.Brod - Kunovice
28 : 26
4.10. 15:00
AR019
Č.Budějovice - Kunovice
14 : 23
27.9. 18:00
AR011
J.Hradec - Kunovice
26 : 26
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS129
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
9.5. 16:00
AS126
Strakonice - SVŠ Plzeň A
23 : 32
3.5. 18:00
AS117
Astra - S.Vršovice B
29 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 15:00
AUB015
H.Brod - Písek
25 : 27
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 16:00
AVA018
DHC Plzeň - HC Plzeň
25 : 23
Liga mladší dorostenky M sk.C
25.10. 11:00
AVC015
H.Brod - Poruba
30 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
25.4. 15:00
AVE039
Loko Č.Budějovice - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 21
26.2. 18:00
AVE017
Písek - J.Hradec
29 : 24
Společná regionální liga mužů
3.5. 16:00
CR032
S.Vršovice B - Ml. Boleslav B
23 : 36
Jč KP mladší žačky
25.4. 14:00
HE019
Písek B - Strakonice
12 : 10
25.4. 11:00
HE018
Písek A - Strakonice
4 : 12
29.3. 15:00
HE013
Písek B - J.Hradec
7 : 17
29.3. 11:00
HE012
Písek A - J.Hradec
11 : 25
11.10. 12:00
HE007
Písek B - Č.Budějovice
32 : 4
11.10. 10:00
HE006
Písek A - Č.Budějovice
31 : 5
17.9. 16:00
HE001
Písek A - Písek B
9 : 17
Jč KP starší žačky
29.3. 14:00
HF003
Písek - J.Hradec
28 : 21
Jč KP muži
26.4. 13:00
HM007
Milevsko B - Č.Budějovice B
18 : 32
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.