Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
7.2. 10:00
AO083
HK B Most - Strakonice
21 : 21
7.2. 08:00
AO081
Strakonice - Liberec A
21 : 26
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR179
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
3.5. 14:00
AR167
S.Vršovice - Kunovice
29 : 29
25.4. 17:00
AR161
Č.Budějovice - J.Hradec
15 : 21
11.4. 15:30
AR150
HC Plzeň - Slavia B
33 : 18
8.3. 13:00
AR129
H.Brod - Most B
19 : 22
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
1.11. 14:00
AR042
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
25.10. 13:00
AR034
H.Brod - Kunovice
28 : 26
4.10. 15:00
AR019
Č.Budějovice - Kunovice
14 : 23
27.9. 18:00
AR011
J.Hradec - Kunovice
26 : 26
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS129
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
9.5. 16:00
AS126
Strakonice - SVŠ Plzeň A
23 : 32
3.5. 18:00
AS117
Astra - S.Vršovice B
29 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 15:00
AUB015
H.Brod - Písek
25 : 27
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 16:00
AVA018
DHC Plzeň - HC Plzeň
25 : 23
Liga mladší dorostenky M sk.C
25.10. 11:00
AVC015
H.Brod - Poruba
30 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
25.4. 15:00
AVE039
Loko Č.Budějovice - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 21
26.2. 18:00
AVE017
Písek - J.Hradec
29 : 24
Společná regionální liga mužů
3.5. 16:00
CR032
S.Vršovice B - Ml. Boleslav B
23 : 36
Jč KP mladší žačky
25.4. 14:00
HE019
Písek B - Strakonice
12 : 10
25.4. 11:00
HE018
Písek A - Strakonice
4 : 12
29.3. 15:00
HE013
Písek B - J.Hradec
7 : 17
29.3. 11:00
HE012
Písek A - J.Hradec
11 : 25
11.10. 12:00
HE007
Písek B - Č.Budějovice
32 : 4
11.10. 10:00
HE006
Písek A - Č.Budějovice
31 : 5
17.9. 16:00
HE001
Písek A - Písek B
9 : 17
Jč KP starší žačky
29.3. 14:00
HF003
Písek - J.Hradec
28 : 21
Jč KP muži
26.4. 13:00
HM007
Milevsko B - Č.Budějovice B
18 : 32
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
41 : 19
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
32 : 26
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
18 : 36
video
online
Sokol Přerov - Tatran Litovel
10.5. 10:30
video
online
Tatran Litovel - Sokol Přerov
16.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.