Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
11.4. 18:00
AB113
Strakonice - Chodov
37 : 29
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
12.10. 17:00
AB023
Náchod - Sokol Nové Veselí
31 : 23
28.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
2 liga muži JZČ
22.2. 17:00
AC077
Chodov B - VŠ Plzeň
23 : 24
2.liga muži SVČ
10.5. 17:30
AD132
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
22.3. 17:00
AD097
Loko Louny - Jablonec
36 : 26
4.10. 18:00
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 14:00
AK132
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
26.10. 15:00
AK036
HK B Most - Liberec
37 : 27
19.10. 15:00
AK025
HK B Most - Chrudim
34 : 6
4.10. 16:00
AK015
Liberec - Lokomotiva Vršovice
42 : 16
Český pohár žen
13.9. 11:00
AN016
Střešovice A - HC Plzeň
23 : 25
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR160
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
8.3. 14:00
AR130
Slavia B - Otrokovice
23 : 25
1.3. 12:00
AR122
S.Vršovice - J.Hradec
23 : 23
7.2. 14:00
AR104
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
6.12. 17:30
AR072
Slavia B - J.Hradec
42 : 30
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
19.10. 13:00
AR025
Most B - Č.Budějovice
34 : 17
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy Č
3.5. 17:00
AS118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
28.2. 18:00
AS080
Turnov - Astra
26 : 21
1.liga starší dorostenky
8.3. 12:00
AU021
Slavia - SVŠ Plzeň
26 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 15:00
AUA010
DHK Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav
33 : 16
21.9. 18:00
AUA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
23 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 11:00
AUB013
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.