Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
11.4. 18:00
AB113
Strakonice - Chodov
37 : 29
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
12.10. 17:00
AB023
Náchod - Sokol Nové Veselí
31 : 23
28.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
2 liga muži JZČ
22.2. 17:00
AC077
Chodov B - VŠ Plzeň
23 : 24
2.liga muži SVČ
10.5. 17:30
AD132
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
22.3. 17:00
AD097
Loko Louny - Jablonec
36 : 26
4.10. 18:00
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 14:00
AK132
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
26.10. 15:00
AK036
HK B Most - Liberec
37 : 27
19.10. 15:00
AK025
HK B Most - Chrudim
34 : 6
4.10. 16:00
AK015
Liberec - Lokomotiva Vršovice
42 : 16
Český pohár žen
13.9. 11:00
AN016
Střešovice A - HC Plzeň
23 : 25
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR160
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
8.3. 14:00
AR130
Slavia B - Otrokovice
23 : 25
1.3. 12:00
AR122
S.Vršovice - J.Hradec
23 : 23
7.2. 14:00
AR104
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
6.12. 17:30
AR072
Slavia B - J.Hradec
42 : 30
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
19.10. 13:00
AR025
Most B - Č.Budějovice
34 : 17
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy Č
3.5. 17:00
AS118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
28.2. 18:00
AS080
Turnov - Astra
26 : 21
1.liga starší dorostenky
8.3. 12:00
AU021
Slavia - SVŠ Plzeň
26 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 15:00
AUA010
DHK Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav
33 : 16
21.9. 18:00
AUA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
23 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 11:00
AUB013
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.