Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň
23.5. 10:20
SD-165/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
8.5. 14:20
SD-161/09
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
8.5. 11:40
SD-161/05
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
8.5. 10:20
SD-161/03
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
14 : 12
19.4. 15:00
SD-163/10
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
19.4. 13:40
SD-163/08
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 14
19.4. 12:20
SD-163/06
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 13
19.4. 10:20
SD-163/03
DHK B Most - Liberec
14 : 12
29.3. 15:00
SD-162/10
Loko Cheb - DHK B Most
19 : 29
29.3. 13:40
SD-162/08
Loko Cheb - Liberec
19 : 17
29.3. 10:20
SD-162/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
14 : 16
29.3. 09:00
SD-162/01
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 9
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
17.5. 19:15
MH-211/10
Loko Louny - Lovosice A
10 : 17
17.5. 18:40
MH-211/09
HK B Most - HC Žatec
24 : 0
17.5. 18:05
MH-211/08
Loko Louny - Slovan Varnsdorf
16 : 2
17.5. 17:30
MH-211/07
Lovosice A - HK B Most
9 : 8
10.5. 13:40
MH-215/08
Slovan Varnsdorf - HK B Most
4 : 10
10.5. 13:00
MH-215/07
HC Žatec - Tygři Ústí "A"
4 : 10
10.5. 12:20
MH-215/06
Loko Louny - HK B Most
8 : 17
10.5. 11:00
MH-215/04
HK B Most - HC Žatec
21 : 0
10.5. 10:20
MH-215/03
Loko Louny - Slovan Varnsdorf
11 : 2
10.5. 09:00
MH-215/01
HC Žatec - Loko Louny
7 : 15
15.11. 14:00
MH-205/10
Slovan Varnsdorf - Tygři Ústí "A"
5 : 9
15.11. 13:40
MH-205/08
Slovan Varnsdorf - HK B Most
2 : 11
15.11. 13:00
MH-205/07
Tygři Ústí "A" - HC Žatec
14 : 8
15.11. 11:40
MH-205/05
HC Žatec - Slovan Varnsdorf
6 : 7
15.11. 11:00
MH-205/04
HK B Most - Tygři Ústí "A"
17 : 6
15.11. 09:40
MH-205/02
HK B Most - HC Žatec
22 : 1
15.11. 09:00
MH-205/01
Tygři Ústí "A" - Lovosice A
12 : 16
1.11. 14:15
MH-204/10
Slovan Varnsdorf - Loko Louny
1 : 11
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 9-10 - výsledky
video
online
HC Zlín - Ronal Jičín
22 : 30
video
online
Ronal Jičín - HC Zlín
27 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.