Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:00
A088
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
17.5. 15:00
A074
Třemošná - HC Plzeň
20 : 10
3.5. 18:00
A065
Bolevec M.A.T. - HC Plzeň
39 : 22
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
19.10. 15:00
A033
Košutka B - HC Plzeň
24 : 15
12.10. 18:30
A026 hala
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
30 : 21
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
7.9. 18:15
A04 loko hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
30 : 20
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:50
AP038
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.