Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:00
A088
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
17.5. 15:00
A074
Třemošná - HC Plzeň
20 : 10
3.5. 18:00
A065
Bolevec M.A.T. - HC Plzeň
39 : 22
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
19.10. 15:00
A033
Košutka B - HC Plzeň
24 : 15
12.10. 18:30
A026 hala
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
30 : 21
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
7.9. 18:15
A04 loko hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
30 : 20
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:50
AP038
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-8 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Dukla Praha
24 : 26
video
online
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
video
online
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
video
online
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.