Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 18:00
A076
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
20 : 28
20.4. 19:30
A055 - loko
HC Plzeň - Šťáhlavy "B"
14 : 34
18.10. 16:00
A034
Rokycany - Šťáhlavy "B"
22 : 28
Extraliga muži
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
18.4. 16:30
AA181
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
14.3. 18:00
AA130
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
11.2. 18:00
AA108
Dukla Praha - HC Zlín
35 : 22
6.12. 18:00
AA080
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
31 : 24
26.11. 18:00
AA071
KP Brno - A.S.A. Lovosice
31 : 27
15.11. 18:00
AA066
Ronal Jičín - Baník OKD Karviná
26 : 25
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
19.10. 16:00
AA042
HC Zlín - Dukla Praha
20 : 31
11.10. 17:00
AA036
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 29
5.10. 10:30
AA027
A.S.A. Lovosice - Baník OKD Karviná
35 : 33
7.9. 10:30
AA003
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
1.liga muži
22.11. 16:00
AB050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
2 liga muži JZČ
1.3. 17:00
AC081
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
30.11. 17:00
AC055
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
38 : 15
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
1.liga mladší dorostenci
22.11. 14:00
AJ050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
20 : 30
2.liga ženy Č
17.5. 15:00
AS067
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
1.liga starší dorostenky
8.5. 14:00
AU028
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
25 : 26
W.H.I.L.
23.5. 17:30
AW159
Slavia Praha - Zora Olomouc
30 : 26
4.4. 18:00
AW126
HC Zlín - Duslo Šaľa
27 : 28
28.2. 17:30
AW098
Zora Olomouc - Slavia Praha
24 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.