Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
28.3. 19:30
AA135
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
21.2. 16:00
AA114
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
19 : 17
20.12. 16:30
AA095
Dukla Praha - Sokol Přerov
43 : 16
7.12. 10:30
AA079
M.A.T. Plzeň - Gumárny Zubří
38 : 32
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
16.11. 16:00
AA064
HC Zlín - Tatran Litovel
28 : 20
5.11. 18:00
AA049
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
31 : 27
7.10. 18:00
AA031
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
35 : 20
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 18:00
AA023
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
31 : 29
6.9. 17:00
AA005
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 26
1.liga starší dorostenci
25.4. 14:00
AG124
Dukla - HK Lovosice
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
25.4. 12:00
AJ124
Dukla - HK Lovosice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 16:00
AK101
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
30 : 30
Český pohár mužů
7.9. 17:00
AM005
Bohemians - Ústí n.L.
25 : 24
31.8. 17:00
AM006
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 33
Žákovská liga starších žaček
8.2. 15:20
AP066
J.Hradec - SKH Velká n.V.
22 : 18
8.2. 14:20
AP065
DHK B Most - Zlín A
10 : 31
8.2. 11:40
AP063
Zlín A - J.Hradec
20 : 13
8.2. 10:00
AP062
Zlín A - SKH Velká n.V.
18 : 13
1.liga ženy
25.10. 14:00
AR031
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 17
2.liga ženy Č
7.12. 14:00
AS065
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
W.H.I.L.
1.4. 17:00
AW087
HC Zlín - Slavia Praha
21 : 19
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
31.1. 18:00
AW073
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
24 : 24
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-2 - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
33 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
26 : 18
video
online
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
21 : 22
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.