Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
28.3. 19:30
AA135
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
21.2. 16:00
AA114
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
19 : 17
20.12. 16:30
AA095
Dukla Praha - Sokol Přerov
43 : 16
7.12. 10:30
AA079
M.A.T. Plzeň - Gumárny Zubří
38 : 32
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
16.11. 16:00
AA064
HC Zlín - Tatran Litovel
28 : 20
5.11. 18:00
AA049
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
31 : 27
7.10. 18:00
AA031
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
35 : 20
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 18:00
AA023
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
31 : 29
6.9. 17:00
AA005
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 26
1.liga starší dorostenci
25.4. 14:00
AG124
Dukla - HK Lovosice
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
25.4. 12:00
AJ124
Dukla - HK Lovosice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 16:00
AK101
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
30 : 30
Český pohár mužů
7.9. 17:00
AM005
Bohemians - Ústí n.L.
25 : 24
31.8. 17:00
AM006
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 33
Žákovská liga starších žaček
8.2. 15:20
AP066
J.Hradec - SKH Velká n.V.
22 : 18
8.2. 14:20
AP065
DHK B Most - Zlín A
10 : 31
8.2. 11:40
AP063
Zlín A - J.Hradec
20 : 13
8.2. 10:00
AP062
Zlín A - SKH Velká n.V.
18 : 13
1.liga ženy
25.10. 14:00
AR031
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 17
2.liga ženy Č
7.12. 14:00
AS065
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
W.H.I.L.
1.4. 17:00
AW087
HC Zlín - Slavia Praha
21 : 19
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
31.1. 18:00
AW073
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
24 : 24
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
53 : 25
video
online
Karviná - Zlín
25 : 29
video
online
D.Králové - Kopřivnice
24 : 40
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
video
online
Jičín - Strakonice
37 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
21
0
1
773 : 541
41
2
Zubří
22
20
0
2
772 : 555
40
3
Sokol Nové Veselí
22
18
0
4
699 : 525
36
4
Karviná
22
14
1
7
686 : 577
29
5
Kopřivnice
22
13
1
8
681 : 688
27
6
HK Lovosice
22
11
1
10
613 : 611
23
7
Jičín
22
9
1
12
622 : 625
19
8
Frýdek-Místek
22
6
0
16
631 : 782
12
9
Zlín
22
5
1
16
596 : 667
11
10
Talent Plzeň
22
5
2
15
533 : 622
10
11
D.Králové
22
4
1
17
567 : 772
9
12
Strakonice
22
1
2
19
501 : 709
4
Tabulka střelců
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
216
Jan Hradecký
HC Dukla Praha
176
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB Karviná
58
Jiří Polášek
HC Zubří
46
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice
56
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek
48
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.