Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 18:00
A076
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
20 : 28
20.4. 19:30
A055 - loko
HC Plzeň - Šťáhlavy "B"
14 : 34
18.10. 16:00
A034
Rokycany - Šťáhlavy "B"
22 : 28
6.9. 17:00
A01
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
21 : 18
Extraliga muži
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
18.4. 16:30
AA181
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
14.3. 18:00
AA130
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
11.2. 18:00
AA108
Dukla Praha - HC Zlín
35 : 22
6.12. 18:00
AA080
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
31 : 24
26.11. 18:00
AA071
KP Brno - A.S.A. Lovosice
31 : 27
15.11. 18:00
AA066
Ronal Jičín - Baník OKD Karviná
26 : 25
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
19.10. 16:00
AA042
HC Zlín - Dukla Praha
20 : 31
11.10. 17:00
AA036
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 29
5.10. 10:30
AA027
A.S.A. Lovosice - Baník OKD Karviná
35 : 33
7.9. 10:30
AA003
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
1.liga muži
22.11. 16:00
AB050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
2 liga muži JZČ
1.3. 17:00
AC081
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
30.11. 17:00
AC055
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
38 : 15
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
1.liga mladší dorostenci
22.11. 14:00
AJ050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
20 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 11:15
AP244
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
2.liga ženy Č
17.5. 15:00
AS067
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
video
online
Jablonec - Kolín
30 : 26
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
video
online
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
video
online
HK Lovosice B - Loko Louny
37 : 36
video
online
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
17
1
4
675 : 567
35
2
Ml. Boleslav
22
16
1
5
597 : 520
33
3
Libčice n. Vlt.
22
15
1
6
590 : 512
31
4
HK Lovosice B
22
16
0
6
736 : 589
31
5
Loko Louny
22
14
2
6
736 : 636
30
6
Slavia
22
11
1
10
578 : 581
23
7
Jablonec
22
10
0
12
525 : 580
20
8
Ústí n.L.
22
8
2
12
580 : 610
18
9
1.HC Pardubice
22
8
0
14
575 : 660
16
10
Kolín
22
8
0
14
557 : 598
15
11
Liberec
22
3
1
18
596 : 671
7
12
TJ Sokol Bělá
22
1
1
20
506 : 727
3
Tabulka střelců
Michal Fric
Lokomotiva Louny
158
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
149
Lukáš Malý
HK Město Lovosice B
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
31
Tomáš Novotný
1.HC Pardubice
27
Michal Fric
Lokomotiva Louny
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Novák
TJ AŠ Ml. Boleslav
64
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Jaroslav Šírek
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.