Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 18:00
A076
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
20 : 28
20.4. 19:30
A055 - loko
HC Plzeň - Šťáhlavy "B"
14 : 34
18.10. 16:00
A034
Rokycany - Šťáhlavy "B"
22 : 28
6.9. 17:00
A01
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
21 : 18
Extraliga muži
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
18.4. 16:30
AA181
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
14.3. 18:00
AA130
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
11.2. 18:00
AA108
Dukla Praha - HC Zlín
35 : 22
6.12. 18:00
AA080
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
31 : 24
26.11. 18:00
AA071
KP Brno - A.S.A. Lovosice
31 : 27
15.11. 18:00
AA066
Ronal Jičín - Baník OKD Karviná
26 : 25
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
19.10. 16:00
AA042
HC Zlín - Dukla Praha
20 : 31
11.10. 17:00
AA036
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 29
5.10. 10:30
AA027
A.S.A. Lovosice - Baník OKD Karviná
35 : 33
7.9. 10:30
AA003
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
1.liga muži
22.11. 16:00
AB050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
2 liga muži JZČ
1.3. 17:00
AC081
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
30.11. 17:00
AC055
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
38 : 15
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
1.liga mladší dorostenci
22.11. 14:00
AJ050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
20 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 11:15
AP244
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
2.liga ženy Č
17.5. 15:00
AS067
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.