Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
2.liga muži SVČ
27.9. 17:00
AD008
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
1.liga starší dorostenci
12.10. 15:00
AG020
Talent Plzeň - Kopřivnice
41 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 10:30
AH072
TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 34
16.11. 09:00
AH046
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
26 : 31
26.10. 09:00
AH035
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
12.10. 13:00
AJ020
Talent Plzeň - Kopřivnice
24 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 11:00
AK029
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
27 : 52
5.10. 09:00
AK016
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
27.9. 13:00
AK008
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 18
2.liga ženy Č
27.9. 15:00
AS008
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Astra Praha
26 : 16
2.liga starší dorostenky Č
22.2. 13:30
AUE013
Házená J.Hradec - HC Plzeň
28 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
18.10. 09:00
AVA011
S.Vršovice - DHC Plzeň
19 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
22.2. 11:30
AVE013
J.Hradec - HC Plzeň
30 : 20
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
22.10. 20:45
BA037
Slavia Seniors - Sorry HáK
36 : 23
5.10. 19:30
BA023
Čambavamba - Slavia Seniors
23 : 17
29.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Tamburello
24 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 13:00
BB072
Praha 4 - Astra C
14 : 14
17.10. 19:45
BB028
Střešovice S - Háje
34 : 25
Společný přebor starších žákyň
4.10. 16:00
BE002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 14:30
BE043
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice A
4 : 10
4.10. 11:30
BE037
Slavia - DHK Pardubice A
12 : 7
4.10. 09:30
BE033
Astra - Kobylisy II
6 : 6
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
4.10. 16:00
BF002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
Společný přebor mladších žákyň
1.11. 14:30
BI057
DHKPardubice - Slavia
6 : 16
1.11. 14:00
BI056
TJ Turnov - Kobylisy II A
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.