Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
2.liga muži SVČ
27.9. 17:00
AD008
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
1.liga starší dorostenci
12.10. 15:00
AG020
Talent Plzeň - Kopřivnice
41 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 10:30
AH072
TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 34
16.11. 09:00
AH046
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
26 : 31
26.10. 09:00
AH035
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
12.10. 13:00
AJ020
Talent Plzeň - Kopřivnice
24 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 11:00
AK029
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
27 : 52
5.10. 09:00
AK016
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
27.9. 13:00
AK008
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 18
2.liga ženy Č
27.9. 15:00
AS008
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Astra Praha
26 : 16
2.liga starší dorostenky Č
22.2. 13:30
AUE013
Házená J.Hradec - HC Plzeň
28 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
18.10. 09:00
AVA011
S.Vršovice - DHC Plzeň
19 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
22.2. 11:30
AVE013
J.Hradec - HC Plzeň
30 : 20
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
22.10. 20:45
BA037
Slavia Seniors - Sorry HáK
36 : 23
5.10. 19:30
BA023
Čambavamba - Slavia Seniors
23 : 17
29.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Tamburello
24 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 13:00
BB072
Praha 4 - Astra C
14 : 14
17.10. 19:45
BB028
Střešovice S - Háje
34 : 25
Společný přebor starších žákyň
4.10. 16:00
BE002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 14:30
BE043
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice A
4 : 10
4.10. 11:30
BE037
Slavia - DHK Pardubice A
12 : 7
4.10. 09:30
BE033
Astra - Kobylisy II
6 : 6
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
4.10. 16:00
BF002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
Společný přebor mladších žákyň
1.11. 14:30
BI057
DHKPardubice - Slavia
6 : 16
1.11. 14:00
BI056
TJ Turnov - Kobylisy II A
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.