Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
2.liga muži SVČ
27.9. 17:00
AD008
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
1.liga starší dorostenci
12.10. 15:00
AG020
Talent Plzeň - Kopřivnice
41 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 10:30
AH072
TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 34
16.11. 09:00
AH046
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
26 : 31
26.10. 09:00
AH035
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
12.10. 13:00
AJ020
Talent Plzeň - Kopřivnice
24 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 11:00
AK029
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
27 : 52
5.10. 09:00
AK016
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
27.9. 13:00
AK008
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 18
2.liga ženy Č
27.9. 15:00
AS008
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Astra Praha
26 : 16
2.liga starší dorostenky Č
22.2. 13:30
AUE013
Házená J.Hradec - HC Plzeň
28 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
18.10. 09:00
AVA011
S.Vršovice - DHC Plzeň
19 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
22.2. 11:30
AVE013
J.Hradec - HC Plzeň
30 : 20
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
22.10. 20:45
BA037
Slavia Seniors - Sorry HáK
36 : 23
5.10. 19:30
BA023
Čambavamba - Slavia Seniors
23 : 17
29.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Tamburello
24 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 13:00
BB072
Praha 4 - Astra C
14 : 14
17.10. 19:45
BB028
Střešovice S - Háje
34 : 25
Společný přebor starších žákyň
4.10. 16:00
BE002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 14:30
BE043
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice A
4 : 10
4.10. 11:30
BE037
Slavia - DHK Pardubice A
12 : 7
4.10. 09:30
BE033
Astra - Kobylisy II
6 : 6
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
4.10. 16:00
BF002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
Společný přebor mladších žákyň
1.11. 14:30
BI057
DHKPardubice - Slavia
6 : 16
1.11. 14:00
BI056
TJ Turnov - Kobylisy II A
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extralifa-Play-out 11-12 - výsledky
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.